22x9.50-10 4pr 87A4 P446 Utility TL (240/65-10) "E" Cordial
Model Ref: TY102295-07
£63.91 inc. VAT
Product Details
Specification
| Product Type | Tyre |
|---|---|
| Application | ATV/UTV |
| Tyre Size | 22x9.50 (240/65) |
| Ply | 4pr |
| Load Rating | 87A4 |
| Tyre Tread Pattern | P446 Utility |
| Wheel Diameter | 10.0in |
| Wheel Width | 0.00in |
| Stud Qty | 0in |
| PCD | 0.0mm |
| PCD Inch | 0.0in |
| Centre Bore | 0.0mm |
| Offset | 0.0mm |
| Stud Diameter | 0.0mm |
Wish List
TY102295-07

