205/50-10 4pr 67M P820 Golf TL (18x8.0-10) Wanda
Model Ref: TY102055-02
£52.75 inc. VAT
Product Details
Specification
| Product Type | Tyre |
|---|---|
| Application | Lawn And Garden |
| Tyre Size | 205/50 |
| Ply | 4pr |
| Load Rating | 67M |
| Tyre Tread Pattern | P820 |
| Wheel Diameter | 10.0in |
| Wheel Width | 0.00in |
| Stud Qty | 0in |
| PCD | 0.0mm |
| PCD Inch | 0.0in |
| Centre Bore | 0.0mm |
| Offset | 0.0mm |
| Stud Diameter | 0.0mm |
Wish List
TY102055-02

