21x11.00-8 4pr 92A4 AT101 Chevron TL (280/60-8) "E" Carlisle
Model Ref: TY082111-02
£87.74 inc. VAT
Product Details
Specification
| Product Type | Tyre |
|---|---|
| Application | Lawn And Garden |
| Tyre Size | 21X11.00 |
| Ply | 4pr |
| Load Rating | 92A4 |
| Tyre Tread Pattern | AT101 Chevron |
| Wheel Diameter | 8.0in |
| Wheel Width | 0.00in |
| Stud Qty | 0in |
| PCD | 0.0mm |
| PCD Inch | 0.0in |
| Centre Bore | 0.0mm |
| Offset | 0.0mm |
| Stud Diameter | 0.0mm |
Wish List
TY082111-02

